Nuo šiandien prasideda vasara. Ji prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ta proga Lazdijų mokyklos-darželis „Vyturėlis“ lauko erdvėse vyko veiklos skirtos šiai dienai paminėti. Įstaigos teritorijoje eksponuojama ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų piešinių paroda „Vaikų pasaulis nuostabus“, vadovė Virginija Krokininkaitė-Jarutienė. Mokytoja Jūratė Cibulskienė pakvietė visus pašokti ir padainuoti kartu. Po aktyviosios dalies mokiniai pasiskirstė po erdves meninėms veikloms, kurių metu 2a klasė tapė ant stiklo pluošto, 4a išbandė dažus ant maistinės plėvelės, o mažiausieji-1a kūrė žemės meną smėlio erdvėje. Darbus pavyko atlikti puikiai ir visi išsiskirstė pakilios nuotaikos.