Mamyte, mano mama
Esi pati geriausia
Ir iš visų mamyčių,
Esi man nuostabiausia.
Leisk stipriai apkabinsiu,
Įteiksiu tau gėlių
Ir garsiai pasakysiu:
„Labai Tave myliu!“

Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ „Boružiukų“ „Ežiukų“ ir „Paukštelių“ gr. vaikučiai kartu su  mokytojomis Audrone Piličiauskiene, Jurgita Burbiene, Rasa Sukackiene ir Agne Virbickiene jau aštuntus metus iš eilės vykdo tarptautinį vaikų meno projektą „Vėrinys mamai 2024“. Jis skirtas motinos dienai paminėti. Projektą organizuoja Kauno menų darželis „Etiudas“, o nuo 2015 m. šis projektas tapo tarptautiniu. Projekto tikslas – išgyventi kūrybos džiaugsmą netradiciškai švenčiant Motinos dieną Lietuvos ir kitų šalių vaikų ugdymo įstaigose.

Projektas „Vėrinys mamai 2024“ vyko trimis etapais. Pirmajame etape planavome ir organizavome projekto įgyvendinimą savo mokykloje-darželyje. Antrame etape, kuris truko visą balandžio mėnesį, kartu su ugdytinių šeimos nariais kūrėme savitą vėrinį, skirtą mamai. O paskutiniajame, trečiajame etape, su meile sukurti darbeliai, šių metų gegužės 02 d. buvo dalijami visoms mieste sutiktom rajono mamoms ir močiutėms.  Nebuvo pamirštos ir mūsų įstaigoje dirbančios mamytės.

Paskutinę savaitę mūsų įstaigoje vyko parodėlė, kurioje buvo eksponuojami gaminti vėriniai.

Tariame nuoširdų AČIŪ visiems vaikučiams, jų šeimos nariams, kurie prisidėjo vykdant projektą, gamino vėrinius ir pristatė į mūsų įstaigą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Piličiauskienė