Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“ dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinio ugdymo projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“. Projekto tikslas – didinti (1-7 m.) vaikų fizinį aktyvumą, taikant inovatyvias fizinio ugdymo normas. Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Projekto koordinatorės atsakingos už žaidynių vykdymą, mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą Astutė Stankevičienė ir Rima Kunigiškienė. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyko pirmasis susitikimas su LTMŽ projekto organizatoriais. Seminaro metu susipažinome su projekto vykdymo programa ir dalyvavome praktiniuose užsiėmimuose.

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą Astutė Stankevičienė ir Rima Kunigiškienė