Vasario 3 d. popietę Lazdijų mokyklos – darželio „Vyturėlis“ 1b, 3a, 4b klasių mokinukai grupelėmis vieni po kitų sugužėjo į Lazdijuose įsikūrusią studiją „Labastogiai. Studijos šeimininkė Aistė maloniai priėmė vaikučius, supažindino su laisvalaikio organizavimo veikla, papasakojo apie pačius įdomiausius gimtadienio šventimo būdus, piešimo, lipdymo, dažymo būdus pačiomis įvairiausiomis technikomis, eksperimentavimo edukacijas, kino vakarus su popcornais, bendrą kūrybos veiklą su tėveliais, apie čia vykdomą kūrybinę neformalaus būrelio veiklą “Kuria vaikai”, kitas įdomias vaiko motoriką ir kūrybiškumą lavinančias veiklas.

Po studijos veiklos pristatymo vyko edukacijos grupelėmis: po išsamios edukacijų instrukcijos vieni mokinukai piešė spalvotais muilo burbulais, kiti – valgomais dažais magneto pagalba. Vėliau vaikai keitėsi vietomis ir ėmėsi naujos piešimo technikos. Piešimo procesas buvo labai linksmas, žaismingas ir įdomus, o piešiniai – nuostabūs ir nepakartojami. Mokinukai sužinojo apie daug naujų smagių veiklų, ugdėsi gebėjimą susikaupti, klausytis ir suprasti, kūrybiškumą, patyrė atradimo džiaugsmą ir kitų gerų emocijų.

Dėkojame mus mielai priėmusiai studijos šeimininkei Aistei ir jos šeimai, kurie dovanojo vaikams šventę!