Vakar, tokią gražią žiemišką dieną priešmokyklinės grupės „Voveriukai“ vaikučiai su auklėtojomis ir padėjėjomis lankėsi Žemaitkiemio kaime įsikūrusioje senovinėje Kalėdų senelio rezidencijoje. Vos pravėrus duris-pakvipo Kalėdomis! Skambėjo juokas, susižavėjimo šūksniai, dainos! Mūsų laukė ten daug paruoštų smagių dalykų: kalėdiškai papuoštos erdvės, žaidimų kambarys, edukacija, kurios metu kiekvienas vaikas pasidarė sau po kalėdinį žaisliuką, vaišinimasis kvapnia arbatėle ir nuostabaus skonio naminiais sausainiais, žaidimai ir ,žinoma, pats tikriausias Kalėdų senelis su dovanėlėmis! O kalėdiškai išpuoštame kiemelyje vaikučių džiaugsmui nebuvo ribų, nes ten jų gardelyje laukė gyvūnėliai-avytės ir asiliukas, kurį vaikučiai pamilo iš pirmo žvilgsnio.

Ypatinga buvo ši diena!

Ačiū tariame Kalėdų senelio padėjėjoms už šiltą, jaukų ir širdžiai mielą priėmimą, ačiū sakome mūsų vaikų tėveliams už galimybę apsilankyti šioje nuostabioje vietoje!

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Edita Karsokienė, Gitana Marcinauskienė