Balandžio 26 d. patys šauniausi  Lazdijų rajono priešmokyklinukai susirinko į Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrių. Čia vyko „Šauniausio priešmokyklinuko“ konkursas, kuriame dalyvavo ir mūsų įstaigos atstovas – Danas Žukauskas, kurį ruošė mokytoja Edita Karsokienė.

Visi dalyviai turėjo atlikti namų darbus – paruošti prisistatymą bei išmokti Sigito Gedos eilėraštį. Tačiau dalyviams teko ne tik deklamuoti, bet ir parodyti savo žinias – atlikti kūrybinę užduotį su geometrinėmis figūromis, parodyti drąsą sportuojant, kirpti, įvardinti pasakas ir jas pratęsti, pasekti.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis bei dovanėlėmis, o mes su Danu džiaugiamės labiausiai. Susumavus komisijos narių vertinimo taškus paaiškėjo, jog Danas tapo nugalėtoju! Sveikiname Daną bei dėkojame Veisiejų mokytojoms už puikų renginį!