3-4 klasių dainavimo būrelio mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Pažink savo kraštą“. Projektas skirtas skatinti mokinius domėtis savo krašto, regiono kultūra bei istoriniu paveldu. Supažindinti mokinius su savo šalies ir užsienio valstybių regionų kultūra bei tradicijomis. Ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo ir komunikavimo su bendraamžiais įgūdžius.

Projekto metu vaikai mokėsi dainuoti liaudišką dainą „Kur ciej seni čebataiciai“, ją iliustravo, darė dainos pristatymą, rinko medžiagą apie tradicinius amatus ir darė pristatymą, gamino kalėdinius atvirukus ir siuntė juos bendraamžiams iš užsienio.

Projekte taip pat dalyvauja mokiniai iš Rumunijos, Turkijos, Portugalijos, Italijos, Austrijos, Sicilijos.