Balandžio 21 dieną išsipildė 4a klasės mokinių svajonė – praleisti naktį mokykloje. Šios nakties visi labai laukėme. Buvo daug kalbų, planavimo, ruošimosi džiaugsmo. Pasiėmę pagalves, miegmaišius, pižamas penktadienio vakarą visi susirinkome į keistai tuščią ir tylią mokyklą. Ir… tylos, žinoma, nebeliko.

Vakaras prasidėjo edukacija Lazdijų Jaunimo centre „Prikelk drabužį antram gyvenimui“, kurio metu visi tapome dizaineriais ir kūrėme piešinius ant savo atsineštų marškinėlių. Po edukacijos laukė vakarienė – kibinai. Vėliau sekė slėpynės mokyklos kieme, žaidimas “Mafija”, pokalbiai, juokai, dainos, ruošimas miegui, pagalvių mūšis, filmo žiūrėjimas, lopšinė, kuri tikrai nepadėjo užmigti. Dar sužinojome, kad sutemus mokyklos koridoriai tampa paslaptingi ir klaidūs. Na, o ryte patys pasigaminome pusryčius, skaniai pavalgėme, susitvarkėme ir laukėme tėvelių.

Laikas pralėkė labai greitai. Buvo linksma, įdomu ir nekasdieniška kartu su mokytojomis ir draugais praleisti nuostabią naktį mokykloje.

Nuoširdus ačiū mokyklos direktorei Astai Labalaukienei už leidimą būti mokykloje per naktį.

Dėkojame Lazdijų Jaunimo centro darbuotojams Almai ir Martynui, savanoriui Elvinui  už šiltą priėmimą, patarimus ir draugystę.

Labai ačiū Mato mamytei Renatai Vasiliauskienei už pasirūpinimą vakariene ir produktais pusryčiams.

Sakome ačiū mokytojai Gitanai ir mokytojos padėjėjai Jurgitai už pasitikėjimą, globojimą, gerą nuotaiką ir išdaigas. Mylim Jus!

4a klasės seniūnė Ema