Ant rudenėjančio dangaus
Pripieškim saulės spindulių,
Kad spalvotame fone
Būt gera plaukt žinių upe.

Rugsėjis žengė naują žingsnį, dovanodamas gražią, prasmingą Mokslo ir žinių šventę, metai iš metų pasikartojančią, bet kaskart vis kitokią. Šiais metais į žinių šalį „įplaukėme“ laivu, kurį smagiai plukdė Jūreivė, Flintė ir Junga. Nuo ankstyvo ryto vaikai lydimi tėvelių sugužėjo pasveikinti vieni kitų, džiaugėsi susitikę „gyvai“. Vėsų rudens rytą visus susirinkusius šildė šypsenos, puiki nuotaika ir netgi lyti nustojęs dangus.

Šie metai ypatingai džiugina mūsų bendruomenę- turime naują direktorę, taip pat išsipildė svajonė turėti lauko žaidimų erdves – prie mokyklos-darželio visus jau džiugina nauji lauko žaidimų įrenginiai, lauko pavėsinės. Tad sveikinimų, gražių, prasmingų linkėjimų šventėje netrūko.

Vaikai mankštinosi su Flinte, žaidė, dainavo, skambėjo dainos ir mūsų mažųjų mokinukų- pirmokėlių eilėraštukai. Šventę vainikavo fejerverkai ir į dangų paleisti pirmokėlių balionai, kurie nunešė vaikų, tėvelių svajones, lūkesčius, viltis išsipildymo link.

Kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir pradėjome kelionę. Tegul ji būna sėkminga! Linkime visiems kūrybiškumo, drąsos veikti, noro išbandyti nauja, atkaklumo atrasti, bendrystės…

Organizatoriai:
Edita Karsokienė
Asta Slančiauskienė
Virginija Krokininkaitė-Jarutienė
Ausma Jakonytė