Kaip ir kasmet, šiais metais vykdydami gerumo akciją, Gruodžio 20 d. Lazdijų mokyklos-darželio atstovai ir Folkloro ansamblis „Dzūkuciai“  aplankė vieną iš Lazdijų rajono įstaigų, Kapčiamiesčio globos namus. Direktorė, pasveikinusi gyventojus artėjančių švenčių proga, įteikusi saldžių dovanų, palinkėjo visiems stiprios sveikatos, plačių šypsenų ir pasimėgauti mūsų vaikų dovanojamu koncertu ir dėmesiu jiems. Vaikučiai padainavo, pašoko, padeklamavo eilėraščius ir po koncerto kiekvienam iš jų įteikė mūsų darželio vaikučių pagamintus rankų darbo atvirukus su sveikinimais. Kaip gera dalintis šiluma, gerumu ir dėmesiu su tais, kam to labiausiai reikia. Nuoširdžiai dėkojame mūsų folkloro ansamblio „Dzūkuciai“ mokytojai Jūratei Cibulskienei už mokinių paruošimą, nuostabias dainas ir šokius, o mūsų vaikams už nuoširdumą ir pastangas. Dėkojame Kapčiamiesčio globos namams už šiltą priėmimą.

Visiems linkime gražių artėjančių švenčių!