Vyksta projektas „Sporto akademija 2“

Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ lapkričio – gruodžio mėn. vykdoma vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programa „Sporto akademija 2“. Programos tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis sporto šakomis, kad mokiniai sugebėtų atrasti sau mėgstamą veiklą ir mokytųsi laisvalaikį leisti tikslingai. Projekto metu pagal numatytą veiklos planą vyksta renginiai.

Spalio 20 d. vyko 3-4 klasių mokinių draugiškos kvadrato varžybos. Sugužėję į salę, atlikome apšilimo mankštelę susiskirstėme į komandas ir  žaidėme kvadratą. Aktyviai sportuodami, vaikai  patyrė daug  gerų emocijų bei judėjimo džiaugsmą. Žaisdami mokėsi įveikti nesėkmes, stengėsi priimti konstruktyvią kritiką.

Spalio 21 d. 2-3 klasių mokiniams buvo organizuota išvyka į  Druskininkų laisvalaikio centrą „Atlantida“. Išvykos metu mokiniai susipažino su boulingo žaidimo taisyklėmis, mokėsi ridenti kamuolį, žaidė. Daugiausia taškų surinko Ugnė Cibulskaitė. Ši kelionė mokiniams labai patiko. Namo jie grįžo pailsėję,  pilni gerų emocijų ir įspūdžių.

Be šių renginių mokinių laukia dar keletas įdomių užsiėmimų. Lapkričio 29 dieną mokiniai vyks į Kauno sporto halę stebėti krepšinio varžybų Kauno „Žalgiris“ – Milano „AX Armani“. Gruodžio 3 d. vyks viktorina „Sveikata – geriausias žmogaus turtas“.

Socialinė pedagogė Laima Kelmelienė