Trečiąjį gegužės penktadienį minime Vaiko dieną. Vaikystė – pats gražiausias žmogaus etapas. Tai svajonės, atradimai, plačios šypsenos, atviros širdys, šeima, draugai, nuotykiai ir žaidimai.

Gražų gegužės 17 d. rytą darželio-mokyklos „Vyturėlis“ mokiniai ir darželinukai gamino vėjo malūnėlius ir jais nešini rinkosi kieme. Skambant linksmai, vaikiškai muzikai iš savo pagamintų vėjo malūnėlių vaikai pievelėje išdėliojo širdelę. Susirinkusius pradžiugino į šventę atskubėjusi Pepė su savo draugu. Jie kartu su vaikais šoko, linksminosi, žaidė žaidimus.

Šia proga visiems vaikams linkime linksmos, nerūpestingos vaikystės, šiltų, jaukių namų, svajonių išsipildymo ir artimiausių žmonių meilės, supratimo bei rūpesčio.

 

Mokytojos Gitana Kolkienė, Jurgita Burbienė, Rasa Sukackienė, Nijolė Margelytė