Ugdomoji veikla netradicinėje aplinkoje „Stebuklai sniege“

Šių metų, vasario 9 diena, į mokyklą-darželį „Vyturėlis“ atėjusiems vaikučiams, prasidėjo neįprastai.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Astutė Stankevičienė ir  Rasa Kardokienė  pakvietė visų grupių vaikus, mokytojus į įstaigos kiemą stebėti ir dalyvauti ugdomojoje veikloje „Stebuklai sniege“. Veikla vyko netradicinėje aplinkoje. Kiškis Asta kvietė vaikus labirintais keliauti į sniego stebuklų karalystę. Pakeliui vaikai surado sniego senį besmegenį, žaidė muzikinį žaidimą „Pasistatėm sniego senį“. Pažaidę labirintais nubėgo į sekančią sniego stebuklų stotelę. Ten jie pėdutėmis štampavo kiškučio siluetą ir buteliukais su spalvotu vandeniu piešė įvairius savo kūrybos piešinius. Mokytoja Rasa pakvietė vaikus sekančiam sniego stebuklui – atlikti bandymą „Spalvotas ugnikalnis“, skirtą artėjančiai Lietuvos šventei Vasario 16-ąjai. Veikla baigėsi vaikų vertinimu ir linksma šypsena sniege.

Vaikai, keliaudami po sniego stebuklų karalystę, susipažino su sniego panaudojimo galimybėmis žaidžiant, piešiant, tyrinėjant, atrandant stebuklus sniege ir patyrė daug džiugių emocijų.

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą Astutė Stankevičienė ir Rasa Kardokienė