Tarptautinis švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projektas ,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ “

Saulėtas oranžinis traukinys vėl rieda kviesdamas švietimo įstaigų bendruomenes keliauti kartu su ugdytiniais į platų gamtos pasaulį, skleidžiant oranžinę šilumą ir dalinant šypsenas. Kodėl oranžinę? Todėl, kad tai šeimos, meilės, draugystės, saulės, šviesos spalva.

Ir vėl ruduo. Ir vėl mūsų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ bendruomenė toliau tęsia tarptautinio projekto saulėto oranžinio traukinio kelionę. Šio projekto tikslas – tobulinti Lietuvos Respublikos ir kaimyninių šalių švietimo įstaigų bendruomenių pažinimo ir gamtamokslinę kompetencijas įgyvendinant ekologinio švietimo projekto ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė“ uždavinius ir skatinti jų partnerystę.

Ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikai ir 1b kl. mokiniai pavasarį, auklėtojų ir mokytojų padedami, sėjo ir daigino moliūgus. Minint tarptautinę šeimos dieną vaikai padovanojo tėveliams pačių sodintus moliūgų daigelius, kurie per vasarą buvo auginami kiekvienoje šeimoje.

Iš savo užaugintų moliūgų vaikai kartu su tėveliais pagamino „Linksmukus“, kurie papuošė mūsų įstaigos aplinką.

Visi į ugdymo įstaigą užsukantys tėveliai bei kiti svečiai turėjo galimybę pasigrožėti ne tik vaikų ir jų šeimų gamintais „Linksmukais“, bet ir aplankyti tebevykstančią „oranžinę parodą“, kurioje visų dėmesį patraukė vaikų pagaminta „moliūginė“ šypsena.

Projekto koordinatorė Audronė Piličiauskienė