Tarptautinis projektas „Vėduoklė mamai 2019“

Mamyte, tu šilta

Saulytė dieną blausią.

Tu – pievoj atrasta

Gėlytė raudoniausia!

Galiu tau daug vardų

Šiandieną sumanyti.

Gražesnio nerandu

Už mieląjį „Mamytė“.

Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ „Boružiukų“, „Varpelių“ ir „Voveriukų“ grupių vaikučiai kartu su savo auklėtojomis jau ketvirtus metus iš eilės vykdo tarptautinį vaikų meno projektą „Vėduoklė mamai 2019“. Jis skirtas motinos dienos paminėjimui. Projektą jau keturiolikti metai organizuoja Kauno menų darželis „Etiudas“. O nuo 2015 m. šis projektas tapo tarptautiniu. Projekto tikslas – išgyventi kūrybos džiaugsmą netradiciškai švenčiant Motinos dieną Lietuvos ir kitų šalių vaikų ugdymo įstaigose.

Projektas „Vėduoklė mamai 2019“ vyko trimis etapais. Pirmajame etape planavome ir organizavome projekto įgyvendinimą savo mokykloje-darželyje. Antrame etape, kuris truko visą balandžio mėnesį, kartu su ugdytinių šeimos nariais kūrėme savitą vėduoklę, skirtą mamai. O paskutiniajame, trečiajame etape, su meile sukurti darbeliai, gegužės 3 d. buvo dalijami visoms savivaldybės aikštėje bei pakeliui sutiktoms mamoms, senelėms. Nebuvo pamirštos ir skirtingose miestelio įstaigose dirbančios mamytės bei senelės. Lankėmės įvairiose įstaigose, parduotuvėse, miesto parke. Prieš tai mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ buvo suorganizuota vėduoklių paroda, kurią galėjo aplankyti visi, ne tik įstaigos darbuotojai, bet ir ugdytinių artimieji. Vėduoklių buvo pagaminta labai daug, todėl buvo apdovanotos visos sutiktos rajono mamos.

Tariame nuoširdų ačiū tėveliams, šeimos nariams, kurie entuziastingai ir beatodairiškai įsitraukė į projektą. Negailėdami savo brangaus laiko noriai ir kūrybiškai gamino išskirtinius meninius darbelius, kuriuos pristatė į ugdymo įstaigą.

Už projektą atsakinga mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Audronė Piličiauskienė