Svečiuose pas ketvirtokus

Gražų, saulėtą gruodžio 19-os rytą „Voveriukų“ grupės vaikučiai ir auklėtoja lankėsi svečiuose pas mūsų vyriausius draugus – ketvirtokus.

Pamokėlės pradžioje ketvirtokų mokytoja aptarė su vaikais, kaip ruošiamasi Kalėdoms. Priešmokyklinukai noriai pasakojo, kaip puošia namus, savo grupę, kokius darbelius gamina.

Vėliau, ketvirtokams padedant, vaikai gamino kalėdinius žaisliukus. Visi stengėsi dirbti kruopščiai ir draugiškai. Užbaigę darbą, žaisliukais puošėme eglutę ir džiaugėmės bendru gražiu rezultatu.

Ketvirtokai padainavo, priešmokyklinės grupės vaikučiai padeklamavo eilėraštį apie žiemą. Smagiai žaidėme ratelius, gaudėme peles ir „tinginį katiną“.

Buvo taip smagu, kad net nepastebėjome, kaip prabėgo valanda. Nutarėme, kad būtinai dar susitiksime, juk taip puikiai praleidome laiką!

Edita Karsokienė, mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą