Sporto šventė „Būsim stiprūs ir greiti, parko takeliu bėgdami“

Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių vaikai, pedagogai aktyviai įsijungė į Pasaulio sveikatos organizacijos organizuojamą tarptautinę Judėjimo sveikatos labui dieną. Gegužės 7 dieną organizavo sporto šventę „Būsim stiprūs ir greiti, parko takeliu bėgdami“.

Visų grupių dalyviai rinkosi į šalia mokyklos-darželio „Vyturėlis“ esantį miesto parką. Šventė prasidėjo priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių komandų prisistatymu ir visuotine mankšta. Pedagogai organizavo įvairias rungtis: mažiausieji vaikai atliko pratimus su lankais, vyresnieji organizavo žaidimus su kamuoliais, vyriausieji lenktyniavo estafetėje „Numušk kėglius“, „Kamuolio varymas su šluota“. Vaikai ir pedagogai dalyvavo bėgime „Būsim stiprūs ir greiti, parko takeliu bėgdami“.

Visi šventės dalyviai patyrė daug džiugių emocijų ir įsitikino, kad sportas, žaidimai, gera nuotaika stiprina sveikatą.

Direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui Astutė Stankevičienė