Balandžio 28 d. Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ vyko respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ festivalis.

Projekto koordinatorės Astutė Stankevičienė ir Rima Kunigiškienė organizavo sporto šventę „Saulutė šviečia ir sportuoti kviečia“. Sportiškai nusiteikę į mokyklos kiemą susirinko visi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikai, lydimi mokytojų ir kitų bendruomenės narių.

Šventė prasidėjo eitynėmis. Skambant muzikai, su vėliava priešakyje žygiavome į mokyklos darželio aikštę. Ten vaikų laukė įvairūs įrenginiai, paruoštos užduotys aktyviai sportinei veiklai.

Visus susirinkusius dalyvius pasveikino mokyklos-darželio direktorė Asta Labalaukienė.

Vaikams suteikė daug džiaugsmo į šventę atskubėję mokytojos, persirengusios pasakų personažais: Meškute Panda, Kiškiu Piškiu, Raganaite, Peliuku Mikiu, Pepe Ilgakojine ir Pelyte Cycyte.

Šventės vedėjos Astutė ir Rima pakvietė visus pasimankštinti.

Po to vaikų laukė estafetės, įvairios rungtys, kurios pareikalavo ištvermės ir fizinio pasiruošimo.

Tai buvo graži, emocijų, judesio ir draugystės šventė, kurią vainikavo apdovanojimų ceremonija. Darželio-mokyklos direktorė įteikė visoms mokytojoms ir jų ugdytiniams diplomus, o mūsų darbščiosios virėjos vaikams pagamino iš vaisių ir jogurto tikrą skanumėlį.

Dėkojame už pagalbą visiems prisidėjusiems, organizuojant sporto šventę.

„Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ koordinatorės: Astutė Stankevičienė ir Rima Kunigiškienė