Solidarumo bėgimas

Rugsėjo 25 dieną Lazdijų mokyklos–darželio “Vyturėlis” bendruomenė prisijungė prie organizacijos „Gelbėkim vaikus“ organizuojamo Solidarumo bėgimo. Bėgime dalyvavo 108 mokiniai, jų mokytojai, mokyklos-darželio direktorė. Mūsų bendruomenė paaukojo 225,80 Eur, kurie bus skirti vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikams su negale Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems neįgaliems vaikams paremti.

Į šią paramos vaikams akciją mūsų bendruomenė įsijungia jau treti metai. Džiugu, kad mokame būti draugiški, mokame užjausti ir ištiesti pagalbos ranką tam, kuriam jos labiausiai reikia.

Dėkojame visiems dalyvavusiems – mes prisidėjome prie gerų darbų Lietuvoje ir pasaulyje!

Už Solidarumo bėgimą atsakinga mokytoja Gitana Kolkienė