Solidarumo bėgimas

Rugsėjo 26 dieną 12 val. Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis” bendruomenė miesto parke prisijungė prie organizacijos „Gelbėkim vaikus“ organizuojamo 4-ojo Solidarumo bėgimo. Šio bėgimo tikslas – surinkti paramą, kuri bus skirta Chikabuko (Zambijoje) bendruomenės pradinėje mokykloje medicinos punktui įrengti ir pozityvios tėvystės programai Lietuvoje įgyvendinti.

Šiam bėgimui mokiniai ruošėsi iš anksto. Aptarė bėgimo tikslus, treniravosi, ieškojo rėmėjų, kurie pasižadėjo paremti Lietuvos ir Zambijos vaikus tam tikra suma už kiekvieną nubėgtą simbolinį Solidarumo kilometrą. Solidarumo bėgime dalyvavo 74 mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Renginio pradžioje direktorė Loreta Jurkonienė pasveikino susirinkusius bėgikus ir pasidžiaugė, kad jie moka būti draugiški, užjausti ir ištiesti pagalbos ranką.

Pasimankštinę ir gerai nusiteikę dalyviai nuoširdžiai stengėsi įveikti kuo daugiau „Solidarumo kilometrų“.

Renginio pabaigoje kiekvienam dalyviui buvo įteiktas Solidarumo diplomas. Dėkojame visiems dalyvavusiems – mes prisidėjome prie gerų darbų Lietuvoje ir pasaulyje!

Vėliau informuosime, kokią paramos sumą surinko Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ bendruomenė.

Už Solidarumo bėgimą atsakinga mokytoja Gitana Kolkienė