Skelbimai

Paskelbus gripo epidemiją, Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ nutraukiamas ugdymo procesas nuo  2018 m. vasario 2 d. iki 2018 m. vasario 9 d. (imtinai). Į mokyklą ateiti vasario 12 d.

Direktoriaus įsakymas

piestukas

Laba diena, mieli tėveliai ir mokytojai!

Norime pranešti, jog mūsų mokykloje vyks Robotikos Akademijos būreliai!

Registraciją į būrelius bei jų laikus rasite tinklalapyje https://goo.gl/wPNrZN .

Robotikos akademijos būreliai laukia vaikų su atnaujintomis programomis ir draugiškais mokytojais. Didžiausia naujiena šių metų naujiena – programa suderinta su formaliuoju švietimu, tad jūsų vaikas teorines žinias pritaikys praktikoje spręsdamas problemas su robotų pagalba!

Robotikos akademijos būreliuose mokiniai ugdo:

• Problemų sprendimo įgūdžius
  • Socialinius įgūdžius
  • Darbą komandoje
  • Algoritminį mąstymą

Ir kitas kompetencijas, iš kurių ryškiausioji – noras kurti, suprasti bei pažinti mus supantį Pasaulį!

Būrelio programos yra akredituotos, tad kviečiame pasinaudoti galimybe ir gauti NVŠ krepšelį. Tad paskubėkite registruotis, nes šiais metais vietų skaičius būrelyje ribotas!

Jei turite daugiau klausimų – rašykite tiesiai būrelio organizatoriams el. paštu ziedune@robotikosakademija.lt

Gerbiami tėveliai,

Maloniai prašome paremti Lazdijų  mokyklą-darželį „Vyturėlis“ (įstaigos kodas 290607190)

pervedant 2% gyventojų pajamų mokesčio.

Norint suteikti šią paramą, būtina pateikti

Pajamų mokesčio deklaraciją

Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Pagarbiai,

Direktorė    Loreta Jurkonienė

piestukas

Informaciją tėvams apie elektronines cigaretes skaitykite čia.