Skelbimai

Kviečiame dalyvauti vaikus ir jų tėvelius. Tebūnie rudens lygiadienis graži proga pajusti mūsų tarpusavio bendrystę bei žmogaus ryšį su gamta ir istorija. Tebūnie tai galimybė mums visiems aktyviau pažinti, tausoti ir įsisąmoninti mūsų protėvių paliktą unikalią materialinę ir dvasinę kultūrą.

21752254_1149186965180994_3818414780581990742_n

piestukas

Laba diena, mieli tėveliai ir mokytojai!

Norime pranešti, jog mūsų mokykloje vyks Robotikos Akademijos būreliai!

Registraciją į būrelius bei jų laikus rasite tinklalapyje https://goo.gl/wPNrZN .

Robotikos akademijos būreliai laukia vaikų su atnaujintomis programomis ir draugiškais mokytojais. Didžiausia naujiena šių metų naujiena – programa suderinta su formaliuoju švietimu, tad jūsų vaikas teorines žinias pritaikys praktikoje spręsdamas problemas su robotų pagalba!

Robotikos akademijos būreliuose mokiniai ugdo:

• Problemų sprendimo įgūdžius
  • Socialinius įgūdžius
  • Darbą komandoje
  • Algoritminį mąstymą

Ir kitas kompetencijas, iš kurių ryškiausioji – noras kurti, suprasti bei pažinti mus supantį Pasaulį!

Būrelio programos yra akredituotos, tad kviečiame pasinaudoti galimybe ir gauti NVŠ krepšelį. Tad paskubėkite registruotis, nes šiais metais vietų skaičius būrelyje ribotas!

Jei turite daugiau klausimų – rašykite tiesiai būrelio organizatoriams el. paštu ziedune@robotikosakademija.lt

Gerbiami tėveliai,

Maloniai prašome paremti Lazdijų  mokyklą-darželį „Vyturėlis“ (įstaigos kodas 290607190)

pervedant 2% gyventojų pajamų mokesčio.

Norint suteikti šią paramą, būtina pateikti

Pajamų mokesčio deklaraciją

Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Pagarbiai,

Direktorė    Loreta Jurkonienė

piestukas

Informaciją tėvams apie elektronines cigaretes skaitykite čia.