„Kai lapkritį mus apgaubia tamsa, rengiame Literatūros savaitę. Jaukiai pasislėpę nuo rudens darganos, užsidegame žvakes ir pasineriame į knygų pasaulį“.  Tokiais žodžiais prasidėjo garsiniai literatūriniai skaitymai mūsų mokykloje. Lapkričio 13-19 dienomis 4 klasių mokiniai įsijungė į Šiaurės šalių asociacijų „Norden“ sąjungos vykdomą kultūrinį projektą „Šiaurės šalių literatūrinė savaitė‘, kurios tikslas – skleisti ir puoselėti skaitymo džiaugsmą, susipažinti su Šiaurės šalių literatūra bei tradicijomis.

Nepaisant to, kad esame skirtingose pasaulio vietose, mus visus suvienija bendra idėja ir buvimas tos pačios skaitymo bendruomenės dalimi. Šių metų skaitymų tema – „Kalėdos Šiaurėje”.

Tad uždegėme žvakes ir skaitėme ištrauką apie Kalėdas iš A. Lindgren knygos „Emilis iš Lionebergos“. Šiemet sukanka 60 metų, kai Emilis iš Lionebergos linksmina savo gerbėjus įvairiausiose šalyse. Skaitėme, diskutavome, susipažinome su Šiaurės šalimis, rengėme viktoriną, kalbėjomės.

Bibliotekoje veikė Šiaurės šalių rašytojų knygų parodėlė.

Bibliotekininkė Edita Karsokienė