Lazdijų mokyklos–darželio ,,Vyturėlis“ ,,Kiškučių“ grupės vaikai su muzikos mokytoja Asta Slančiauskiene ir grupės mokytoja Rima Kunigiškiene jungėsi prie projekto,,Dainuoju Tau, Vilniau!” ir dalyvavo muzikiniame sveikinime.

Laukdami Vilniaus miesto gimtadienio, vaikai  mokėsi dainuoti. Prisiminė legendą apie Vilniaus miesto įkūrimą,  piešė piešinius, atliko įvairias užduotis, pasigamino dėlionę su Gedemino pilimi, kūrė linkėjimus Vilniui.

Sausio 25 dieną 10:00val. visus akcijos dalyvius video formatu pasveikino Vilniaus m. savivaldybės atstovas.

Įšklausius sveikinimą ,  vaikai taip pat sveikino Vilnių, atlikdami dvi dainas: Juditos Barzinkienės ,,Augu su Vilniumi” ir Ilonos Žukienės ,,Gimtadienio diena”.

Vaikai patyrė džiugių emocijų ir tobulino pažinimo, kūrybiškumo, pilietiškumo kompetencijas.