Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis” bendruomenė kartu su visa Lietuva pagerbė 1991-ųjų metų sausį už šalies laisvę kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones. Ankstyvą sausio 13-osios rytą mokyklos-darželio languose uždegę atminimo simbolius – žvakutes, prisijungėme prie visuotinės pilietinės iniciatyvios „Atmintis gyva, nes liudija“.
Visi bendruomenės nariai palaikė ir nepaprastai gražią iniciatyvą „Neužmirštuolė“, kurios tikslas – žuvusius ir nukentėjusius kovojant už Lietuvos laisvę atminti ne liūdesiu, o džiaugsmu ir dėkingumu. Mokyklos-darželio kiemą papuošė neužmirštuolės, pagamintos mokytojų ir jų ugdytinių rankomis. Norėdami parodyti, jog jų dovana ateities kartoms neliko pamiršta, kiekvienas įsisegėme iniciatyvos simbolį – neužmirštuolės žiedą.

Pamokų metu mokytojai su mokiniais prisiminė Sausio 13-osios įvykius, aptarė jų prasmę Lietuvos valstybei. Visi mokyklos-darželio bendruomenės nariai parašė savo palinkėjimus Lietuvai ant didelės Lietuvos vėliavos. Tikimės, kad ši auganti karta bus vieninga, mylės Lietuvą ir didžiuosis būdami šios šalies piliečiais.