Rudenėlio šventė „Spalvotas ruduo“

Rudens saulė beržynus auksuoja, vėjelis išmargintus lapus po pievą nešioja. Smagu vaikams žaisti su nukritusiais lapais, klausytis jų čežėjimo, bet dar smagiau sueiti į būrį, kartu žaisti, šokti, dainuoti.

Spalio 16 dieną Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ vyko rudenėlio šventė „Spalvotas ruduo“. Ją vedė mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Rima Kunigiškienė ir Gitana Marcinauskienė. Visų grupių vaikai su savo auklėtojomis sugužėjo į salę, pasipuošę vaisių, daržovių karūnėlėmis, emblemomis.  Vaikus pasitiko  Rudens fėja ir ežiukas. Visi kartu smagiai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, minė mįsles, šoko ratelius, rungtyniavo komandose. Vėliau pasakų senelis pasekė eiliuotą pasaką apie ropę, kuri užaugo didelė, didelė. Beliko ropę išrauti. Vaikai, pasipuošę pasakos veikėjų karūnėlėmis, rovė ropę, patyrė daug džiugių emocijų.

Šventės pabaigoje senelis visus pavaišino rope.

Rima Kunigiškienė ir Gitana Marcinauskienė