Rudenėlio šventė ,,Obuolio diena“

Jau tapo tradicija mokykloje-darželyje ,,Vyturėlis“ organizuoti Rudenėlio šventę. Šiais mokslo metais nusprendėme šventę organizuoti kitaip. Pedagogių idėja – supažindinti vaikučius su sveikiausiais produktais. Mūsų organizmui sveikiausi yra lietuviški vaisiai, o populiariausi iš jų – obuoliai. Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogės nusprendė surengti šventinį rytmetį ,,Obuolio diena“.

Spalio 13-osios dienos rytą į mokyklos-darželio salę prisirinko raudonų, geltonų, žalių obuoliukų-vaikučių. Pasirodžiusi Šalna (vyresnioji auklėtoja Rima Kunigiškienė) stebėjosi, kad obuoliukai šoka, dainuoja, deklamuoja ir šalnos nebijo. Obelėlė (vyresnioji auklėtoja Nijolė Margelytė), papasakojo apie obuolių naudą, užminė mįslių apie juos, sekė pasaką apie obuolių šeimyną. Vaikai lenktyniavo rinkdami žalius ir raudonus obuolius į pintines. Obuoliukai neišsigando Kirmėlytės (auklėtoja Ramunė Žukauskienė), kuri kėsinosi iš obuoliukų pasidaryti sau namus, o dainavo nuotaikingas daineles kartu su vaikučiais, kartu šoko, pamokė juos nuotaikingos skaičiuotės.

Šventei pasibaigus, visi obuoliukai-vaikučiai linksmai nusiteikę išriedėjo į savo grupes vaišintis lietuviškais vaisiais, kupinais įvairių vitaminų-obuoliais.

Auklėtoja Ramunė Žukauskienė