Vykdydami projekto „Socialinės įtraukties stiprinimas, pasitelkiant technologijas, kalbą ir tarpvalstybinį bendradarbiavimą ENI-LLB-2-308“ programą, dar neprasidėjus karantinui, vedėme robotikos užsiėmimus 3-4 klasių mokiniams. Užsiėmimų metu konstravome robotus iš Lego EV3 konstruktorių ir juos programavome. 1-2 klasių mokiniai konstravo iš Lego WeDo 2.0 konstruktorių rinkinių. Mokiniai labai noriai ir su užsidegimu įsitraukia į veiklas, stengiasi suprogramuoti robotus taip, kad jie veiktų taip, kaip sumanyta.

Sustabdžius kontaktinį ugdymą, mokiniams buvo sudarytos sąlygos parsinešti konstruktorius į namus ir nuotoliniu būdu, vadovaujant mokytojoms, konstruoti ir programuoti namuose.

Tai ką pavyko sukonstruoti, vaikai filmavo. Kviečiame pasigrožėti jų sukurtais robotais.

Mokytoja Asta Slančiauskienė