Tai didžiausias šalyje  ikimokyklinio ugdymo vaikams skirtas sporto projektas, kuris vykdomas vasario1-birželio 30 d. Lietuvos mažųjų žaidynes sudaro 3 etapai:

I etapas – LTMŽ nuotolinės pamokėlės.

II  etapas – Lietuvos mažųjų žaidynės įstaigoje.

III etapas – finaliniai festivaliai.

Pasibaigė nuotaikingas ir judesio pilnas I žaidynių etapas. Pirmojo etapo metu, mūsų mokyklos–darželio ,,Vyturėlis“ ugdytiniai kartu su savo mokytojomis du mėnesius vykdė nuotolines pamokėles. Stebėdami virtualioje erdvėje pamokėlių video, vaikai mokėsi jogos paslapčių, atliko pratimus su lankais, kamuoliais, lavino vikrumą ir reakciją, žaidė su virvėmis, stiprino kojytes ir rankytes ir kt.

Sportuoti kartu su virtualiais treneriais ne tik linksmiau, bet ir naudingiau, vaikai greičiau įsidėmi judesių atlikimo techniką, išlaiko rekomenduojamą tempą, judesio kartojimų skaičių. Gera nuotaika, šypsena ir džiaugsmas pripildė mažas vaikų širdeles.

Nuo balandžio 1 dienos startuos II žaidynių etapas, kurio metu bus įgyvendami festivaliai įstaigų viduje. Mūsų įstaigoje  festivalis vyks balandžio 28 d.

Pasidžiaukime I etapo patirtomis akimirkomis!

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rima Kunigiškienė ir Astutė Stankevičienė