Prevencinė akcija ,,Būk saugus, moksleivi“

Spalio mėnesį mūsų rajone vykdoma  prevencinė akcija „ Būk saugus, moksleivi“.  Todėl spalio 24 dieną Lazdijų mokyklos- darželio „ Vyturėlis“  pirmokus aplankė Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Viktoras Gerasimovas.  Jis kalbėjo, kad gaisras- viena didžiausių nelaimių, nutinkančių vaikams ir suaugusiems.  Kasmet Lazdijų mieste ir rajone kyla daugiau kaip 130 gaisrų.  Jų metu žūva žmonės, patiriamos traumos, sunaikinamas žmonių turtas. Todėl  vaikai , stebėdami filmą, buvo supažindinti su priešgaisrinės saugos reikalavimais, kurie padėtų išvengti nelaimės. Visi kartu aiškinosi, ką daryti, kur ir kaip kreiptis pagalbos pastebėjus gaisrą. Smagu, kad ir iki susitikimo su viršininku, vaikai jau puikiai žinojo, kokiu pagalbos telefonu reikėtų kreiptis ištikus nelaimei- tai 112.

Kitą susitikimą su Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais planuojame pavasarį. Su mokiniais keliausime pas juos į svečius.

 Mokytoja metodininkė Jūratė Cibulskienė