Mūsų mokykla – darželis „Vyturėlis“ pradeda vykdyti  Lazdijų rajono  savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“.
Projekto tikslas – įvairių veiklų metu stiprinti vaikų sveikatą, kurti į vaiko fizinę, psichoemocinę  sveikatą ir saugumą orientuotą aplinką. Įvairių sportinių, teorinių veiklų metu ugdytiniai žais, sportuos, pažins ir supras, kad sveikatai yra svarbus ne tik fizinis aktyvumas, bet ir teigiama emocinė būsena; susipažins su naujais fizinio aktyvumo ir emocinio nusiraminimo būdais.
Vakar mokiniams buvo surengtos „Kvadrato“ varžybos. Žaisdami „Kvadratą“ mokiniai su dideliu entuziazmu stengėsi kuo vikriau judėti, taikliau mesti ir gaudyti kamuolį. Nors varžybos buvo draugiškos, tačiau pilnos gerų emocijų, sportinio azarto ir didelio noro nugalėti.