Nuo mūsų priklauso, ar paliksime gražų pasaulį ateities kartoms…

Suprasdami problemą ir ieškodami sprendimo būdų ikimokyklinio ugdymo „Nykštukų“ grupės vaikučiai su mokytojomis Asta Azlauskiene ir Asta Slančiauskiene dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Pasaulis yra mūsų rankose (keiskime ir keiskimės)“. Šiuo projektu siekiame didinti mokinių informuotumą apie atliekų perdirbimą. Taip pat siekiame, kad mūsų ugdytiniai jau ankstyvame amžiuje išmoktų bendrauti su kitų ugdymo įstaigų, kitų šalių bendraamžiais, įgytų pasitikėjimo savimi ir kurtų originalius gaminius. Be to, šiuo projektu siekiame ugdyti vaikų sąmoningumą gamtos atžvilgiu, parodyti, kokią žalą gamtai daro atliekos ir užkirsti taršai kelią, parodyti, kad kiekvieną medžiagą galima panaudoti ne vieną, o daug kartų, ugdyti vaikų atsakomybės suvokimą saugant gamtą ir aplinką, parodyti kokią žalą daro į gamtą išmetamos atliekos. Be to, naudodami IT priemones siekiame padėti jiems tobulėti technologijų srityje.