Paminėjome Laisvės gynėjų dieną

Lazdijų mokykla – darželis „Vyturėlis“ Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną- paminėjo prisijungdami prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ bei naujos iniciatyvos „Neužmirštuolė“.

Nuskambėjus pirmosios pamokos skambučiui, languose sužibo žvakelės – gyvybės, atminties, susikaupimo simbolis. Pamokos metu mokiniai kartu su mokytojais prisiminė Sausio 13 dienos įvykius, vykusius prieš 23 metus, diskutavo, ką reiškia ši diena Lietuvai ir lietuviams, žuvusiuosius pagerbė tylos minute. Mokiniai iš popieriaus iškirpo po dvi neužmirštuoles. Vieną, kaip pagarbos ir atminties ženklą, prisisegė prie savo širdies, o kitas suklijavo į plakatą „Mes dėkojame, kad esame laisvi“.

Tik kartu minėdami šią dieną leisime jaunajai kartai suprasti ir žinoti laisvės kainą.

Mokytoja metodininkė Gitana Kolkienė