Oranžinė diena ,,Vyturėlyje“

Rugsėjo 28 dieną Lazdijų mokyklos-darželio ,,Vyturėlis“ ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikučiai su savo auklėtojomis ir tėveliais dalyvavo šventiniame rytmetyje ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“, kuris vykdomas kaip tarptautinis projektas. Šiais metais parodėlė buvo surengta ne tik iš moliūgų, bet ir iš arbatžolių su moliūgais kompozicijų ,,Sveikuolių moliūgų ir vaistinių augalų bičiulystė“. Parodėlėje akį viliojo tėvelių kartu su savo vaikučiais gaminti patiekalai iš moliūgo, buvo galima sužinoti patiekalų receptus.

 

Nors oras buvo lietingas, tačiau visi pasislėpę nuo lietaus smagiai dainavome daineles apie daržoves ir arbatžolių arbatą, šokome, deklamavome eilėraščius apie oranžinius moliūgus ir kitas daržoves, arbatžoles, pasukome galveles mindami mįsles. Na, o kad lietučiui parodytume, kad tikrai jo nebijome, lauke iš skėčių sudėliojome šypseną, kuri mus privertė dar labiau šypsotis.

Šventės pabaigoje žodį tarė mokyklos-darželio ,,Vyturėlis“ direktorė Loreta Jurkonienė, ji pasidžiaugė puikia švente, kurios nesugadino rudens lietutis, įteikė padėkas prie šventės prisidėjusiems tėveliams.

Sugrįžę į savo grupes vaišinomės sveikais patiekalais iš moliūgų, gėrėme ką tik išvirtą arbatžolių arbatą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Piličiauskienė

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ramunė Žukauskienė