Olimpiniu takeliu – sporto žingsneliu

Rugsėjo 18 dieną Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ kieme sportavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikučiai. Sportuoti visus kvietė kiškiukas Olimpiukas
(Astutė Stankevičienė), ežiukas Spygliukas (Rima Kunigiškienė) ir pedagogės. Susirinkusius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Asta Labalaukienė. Šventę pradėjome linksma mankštele. Vėliau vaikučiai dalyvavo įvairiose estafetėse, kuriose naudojami olimpinių sporto šakų elementai. Šventės dalyviai žaidė jau pamėgtus žaidimus: lėkščiasvydį, parašiutu, išbandė tamprios juostos galimybes, šokinėjo per barjerus, mėtė spalvotus kamuoliukus per tinklą. Taip pat visi galėjo išbandyti ir naujai įsigytus žaidimus „Žaltys“, „Kelias“ ir kiti. Esame dėkingi projekto „Olimpinė karta“ organizatoriams už suteiktą finansavimą. Vaikučiai apdovanoti šventės prisiminimo ženkleliais ir vaisiais. Ši šventė papildė Judumo savaitės renginius, organizuojamus mūsų įstaigoje ir visoje Lietuvoje #MobilityWeekLazdijai.

Projekto „Olimpinė karta“ koordinatorė įstaigoje Rasa Sukackienė