Norime pasidžiaugti, kad mūsų įstaigos „Kiškučių” grupės ugdytiniai kartu su meninio ugdymo mokytoja Asta Slančiauskiene bei grupės mokytoja, dirbančia pagal ikimokyklinio ugdymo programą Rima Kunigiškiene dalyvauja eTwining projekte „Muzikinės istorijos iš Kalėdinės kojinės 2021″. Projektas skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Projekto metu vaikai skaitys pasakas, pasakai parinks dainelę, ruoš muzikinius-žaidybinius pasirodymus, kurie bus „sudėti“ į kalėdinę kojinę ir Kalėdų švenčių proga bus padovanoti įstaigų bendruomenėms ir visuomenei. Visų projekte dalyvaujančių grupės pasirodymai bus sudėti į bendrą šventinį pasakojimą skaitmeninėje audio knygoje bei filmuke. Vaikai pamatys savo indėlį į bendrą siužetą. Projektą rengia Šiaulių menų mokyklos muzikos studija „En-den-du” kartu su Šiaulių lopšeliu-darželiu „Kregždutė” (mokytojos Stanislava Rusevičienė ir Laura Dudnikiene).