Mokslo ir žinių diena „Vyturėlyje“

Pažiūrėk, pirma rugsėjo

Pro rudens vartus atėjo!

Spalvos kitos ir žiedai,

Ūgtelėję ir vaikai.

 

Vėl džiugi pirma rugsėjo,

Astros žiedu pražydėjo.

Tau, rugsėji, tie žiedai

Ir linksmi vaikų veidai!

Į Lazdijų mokyklos–darželio „Vyturėlis“ mokslo ir žinių dienos šventę iš miško mokyklėlės atskrido pelėda Arta ir pelėdžiukė Ūkė. Jos norėjo pamatyti, kaip mokosi šios mokyklos mokiniai. O čia buvo labai linksma: skambėjo dainos, šokiai, eilėraščiai, į dangų kilo balionai su mažųjų pirmokėlių svajonėmis. Į šventę atvyko ir Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė. Ji visiems susirinkusiems linkėjo būti stipriais ir susitelkusiais šiais neįprastais Corona viruso ženklu pažymėtais mokslo metais.

Po ilgo nesimatymo buvo labai miela ir smagu matyti tiek daug linksmų veidų.

Linkime visiems turiningų, prasmingų ir sėkmingų mokslo metų!

Pailgintos grupės mokytoja Gintarė Raškauskienė

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Asta Azlauskienė