Mes laukiame Šv. Velykų

Rido rido taškuoti,

Rainelėm dėmėti,

Svogūnais dažyti,

Vašku pažymėti.(M. Vainilaitis)

 

Laukdami šv. Velykų, priešmokyklinio ugdymo  ,,Voveriukų“ ir ,,Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai lankėsi Lazdijų krašto muziejuje, kur dalyvavo edukacinėje veikloje. Edukacijos metu susipažinome su velykiniais simboliais, ornamentika, seniausiais margučių marginimo būdais. Vieną jų –marginimą natūraliu – vašku išbandėme patys. Vaikai šį marginimo būdą išbandė pirmą kartą. Visi susikaupę dirbo, o vėliau džiaugėsi rezultatu.

Ačiū muziejaus darbuotojai Vilmai Busilaitei, kuri įdomiai vedė edukacinę veiklą, suteikė galimybę aplankyti kitas muziejaus ekspozicijas.

Mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą Rasa Sukackienė, Astutė Stankevičienė, Ramunė Žukauskienė