Birželio 8 dieną mokyklos-darželio ”Vyturėlis” 45 ketvirtokai atsisveikino su savo mokytojomis ir mokykla – pradinio ugdymo programa baigta. Po paskutinės pamokos klasėje gražiausius žodžius, dainas, šokius ketvirtokai skyrė Mokyklai, Mokytojoms, Tėveliams. Šventėje dalyvavo ir Mažasis princas Luka Bagdonaitė iš Antuano de Sent Exiuperi knygos „Mažasis princas”, kuris priminė visiems, kad ”…matyti galima širdimi. Svarbiausi dalykai akims nematomi.”

Dėkojame mokinių Tėveliams už šiltus padėkos žodžius, šypsenas, apkabinimus, gėles, pagalbą ruošiant šventę. Dėkojame mokytojoms ir visiems darbuotojams, padėjusiems, kad šventė būtų įsimintina.

Su nauja pradžia, mieli ketvirtokai! Smagiai praleiskite vasarą ir kupini smalsumo sėkmingai ženkite į penktą klasę!

Mokytojos Gitana Kolkienė ir Vilma Čepanonienė