Gegužės 15d. mūsų mokyklos-darželio ,,Vyturėlis“ ikimokyklinio ugdymo komanda  vyko į  III –ąjį Respublikinį ,, Lietuvos mažųjų žaidynių“  projekto etapą – festivalį, kuris vyko Alytuje.

Festivalio metu, mažuosius sportininkus  aplankė profesionali krepšininkė, Lietuvos merginų 3×3 krepšinio rinktinės narė Martyna Petrėnaitė. Ji sveikino visus susirinkusius  ir pasidalijo savo įspūdžiais.

Sporto arenoje jėgas išbandyti susitiko 24 komandos iš ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Renginio pagrindas-skirtingų estafečių varžybos. Kiekvieną komandą sudarė 3 mergaitės, 3 berniukai ir 2 pedagogai. Vaikai varžėsi 8 rungtyse, skirtose visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui.  Mažieji sportuodami patyrė smagių akimirkų, įgavo naujų patirčių, susirado naujų draugų. Arena  mirgėjo nuo plakatų, o susirinkę dalyvių artimieji negailėjo mažiesiems plojimų.

Atsisveikindama, krepšininkė Martyna Petrėnaitė mažiesiems linkėjo nenustoti judėti ir šypsotis. Festivalį vainikavo dalyvių apdovanojimas.

Už  suteiktą galimybę dalyvauti Respublikiniame ,,Lietuvos mažųjų žaidynių 2022“ projekte dėkojame visai RIUKPA komandai ir  mūsų mokyklos- darželio ,,Vyturėlis“ administracijai.

Projekto koordinatorės Rima Kunigiškienė ir Astutė Stankevičienė.