„Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ I etapas

Mes dalyvaujame ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“. Jį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagarbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

2020 m. vasario 12 d. mūsų įstaigoje vyko pirmasis etapas bendram tikslui – smagiai ir aktyviai pajudėti. Darželio salėje rinkosi visų grupių ugdytiniai nuo ankstyvojo amžiaus iki priešmokyklinukų. Visi dainuodami olimpinę dainą darė nuotaikingą mankštą. Įvairių sportinių žaidimų metu vaikai išbandė save vikrumo, greičio bei kitose nuotaikingose užduotyse. Sportuoti buvo smagu, aidint aktyvių sirgalių, kurie turėjo pasigaminę plakatus, draugų palaikymo šūksniams ir plojimams. Renginio metu jautėsi puikios vaikų emocijos ir didžiulis azartas atliekant sportines užduotis. Į antrąjį etapą, vyks „Nykštukų“ grupės vaikai.

Asta Azlauskienė, mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą