Rugsėjo 21 dieną Lazdijų darželio- mokyklos „Vyturėlis“ mokiniai ir jų mokytojos rinkosi į mokykloje organizuotą lietuvių liaudies šokių šventę „Visa mokykla šoka“. Tai vienas iš  Europos judumo savaitės renginių mokykloje. Nuotaikos nesugadino ir niūrokas rudens dangus, nes šokis – linksmiausia, gražiausia, maloniausia judėjimo forma. Šventės iniciatoriai 2 klasės mokytoja ir mokiniai, kurių dauguma yra folkloro ansamblio „Dzūkuciai“ nariai.  Jos metu visi šokome lietuvių liaudies ratelius ir šokius, kuriuos šokdavo ir mūsų senoliai. Vaikai išrinko ir pačius smagiausius šokius- tai „Kiaulė grikiuos“ ir „Granksveras“ . Smagu, kad folkloro ansamblio „Dzūkuciai“ mokiniai galėjo pasipuošti tautiniais rūbais ir juos pristatyti kitiems mokyklos mokiniams. Už papildomai įsigytus rūbus ansamblio dalyviams esame dėkingi Lazdijų rajono savivaldybei. Dalį trūkstamų rūbų įsigijome dalyvaudami Lazdijų rajono savivaldybės meno kolektyvų ir su meno kolektyvų veikla susijusių projektų finansavimo konkurse.

                                                                                                                             Mokytoja Jūratė Cibulskienė