Šiandien, kovo 2 dieną, Lazdijų kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“  rajoninis turas. Į jį iš Lazdijų rajono susirinko 15 vaikų ir moksleivių, gebančių dzūkiškai pasakoti, dainuoti ar groti  liaudišku instrumentu dzūkiškas melodijas.

Konkurse dalyvavo ir dvi mūsų mokyklos atstovės: Gabija Dereškevičiūtė ir Melita Tumasonytė. Abi jos antros klasės mokinės ir folkloro ansamblio „Dzūkuciai“ dalyvės. Gabija dzūkiškai padainavo dvi daineles, o Melita dzūkiškai paporino.

Konkurso dalyvius vertino komisija. Ji atrinko 8 konkursantus, kurie atstovaus Lazdijų rajonui regioniniame „Tramtatulio“ ture. Džiugu, kad abi mergaitės pateko į tolimesnį turą. Linkime Melitai ir Gabijai kuo didžiausios sėkmės regioniniame ture!

Mokytoja Jūratė Cibulskienė