Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas,  pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. Iš esmės, tolerancija yra leidimas mums būti savimi ir gyventi taip, kaip norime. Tačiau mūsų gyvenimo būdas, elgesys ir kalbos neturi pažeisti kito žmogaus teisių ir laisvių – pavyzdžiui, tyčiotis, ar kaip kitaip skriausti.

Šių metų tolerancijos simbolis –miestas!

Tolerancijos miestas – tai miestas, kuriame drąsiai svajojame, kuriame jį kaip mums patinka, džiaugiamės, gyvename. Jame skirtingi namai, skirtingi juose gyvenantys žmonės, bet visi gerbiami ir svarbūs.

Lazdijų mokyklos – darželio „Vyturėlis‘‘ ugdytiniai nieko nelaukdami kibo į darbus. Piešė, kirpo, klijavo, konstravo savo svajonių miestą. Kaip mums pavyko prašome pasigrožėti mūsų sukurtais darbais.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios iniciatyvos!