Dažnai skubėdami, turėdami daug darbų ar tiesiog išsiblaškę pamirštame pasisveikinti, nusišypsoti. Koks malonus jausmas išgirsti : „Labas rytas!“, „Laba diena“, „Sveiki“… Kiekvienas pasisveikinimas priverčia pakelti akis, nusišypsoti ir dieną pradėti nuo geros nuotaikos.

Projekto tikslas – dainuojant, šokant, muzikuojant ugdyti sveikinimosi kultūrą, pagarbą kitam, plėtoti muzikinę patirtį, kūrybiškumą, meninę saviraišką ir dalintis įgyvendintomis muzikinėmis idėjomis, gilinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Šį tarptautinį eTwinning projektą sukūrė ir jo veiklą koordinuoja meninio ugdymo mokytoja Asta Slančiauskienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jurgita Burbienė. O „Ežiukų“ grupės vaikučiai mokosi pasisveikinimo dainelę, piešia sveikinimosi atvirukus, vykdo kitas projekto veiklas.