Kūrybinių darbų konkursas „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“

Šiemet, prieš Sausio 13-ąją, kaip ir visos Lietuvos mokyklos, gavome pasiūlymą iš LR Seimo narės Irenos Haase dalyvauti kūrybinių darbų konkurse „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“. Konkurso tikslas- Laisvės 30-mečio proga pagerbti Sausio 13-osios aukas ir visus, gynusius Lietuvos laisvę.  I-V klasių mokiniai konkursui turėjo pateikti piešinį, o vyresnieji-atlikti kūrybinį rašto darbą.

Trys mūsų mokyklos – darželio mokiniai – Kamilė Šnipkaitė (3 kl.), Karina Jančiulytė (3 kl.) bei Joris Bedunkevičius (4 kl.),  paraginti savo mokytojų Rūtos Kalėdienės ir Jūratės Cibulskienės, noriai piešė darbus konkursui ir išsiuntė juos konkurso organizatoriams. Nors mūsų mokyklos mokinių  piešiniai neišrinkti tarp geriausių darbų, tačiau džiaugiamės dalyvavę konkurse ir gavę LR Seimo narės Irenos Haase padėkas.

Pradinių klasių mokytoja Rūta Kalėdienė