Karjeros diena „Pasimatuok profesiją“

Baigiantis mokslo metams mūsų mokykloje vyko karjeros diena ‚Pasimatuok profesiją“. Kiekvienos klasės mokiniai su mokytojomis pasirinko labiausiai dominančias profesijas, apie kurias norėtų įgyti kuo daugiau žinių.

Renginį pradėjusi mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Janė Gudžiauskienė pasveikino mokinius, siekiančius susipažinti su įvairių profesijų darbo ypatumais bei specifika. Palinkėjo įgyti kuo daugiau žinių apie tai, ką dirba žmonės kiekvieną dieną, kad mūsų gyvenimas būtų kuo sklandesnis.

Nuotaiką karjeros dienos dalyviams pakėlė smagūs 1 klasės mokinių eilėraščiai ir lietuvių liaudies ratelis apie įvairius darbus ir profesijas bei tautinių šokių kolektyvo „Sukucis“ šokėjai su trankia „Linksmapolke“.

Po renginio atidarymo 1 klasės mokiniai „matavosi“ policininko, 2a – visuomenės sveikatos priežiūros specialisto, 2b- bibliotekininko, 3 klasė – paštininko, 4a – ugniagesio–gelbėtojo, o 4b – karininko profesijas. Diena visiems buvo pilna įspūdžių, naujų žinių, geros nuotaikos.

Po pažinties su įvairių profesijų atstovais kiekvienos klasės mokiniai savo potyrius pavaizdavo pačių kurtuose plakatuose, kuriuos mokyklos draugams pristatė renginio uždaryme.

Dėkojame visų įstaigų darbuotojams, kurie nepagailėjo savo laiko ir dalijosi su pradinukais savo patirtimi apie profesinę kasdienybę. Jums auga smalsi, darbšti ir puiki pamaina!

Pradinių klasių mokytoja Rūta Kalėdienė