Saulė šypsosi pro langą
Spinduliais parėmus dangų,
Klega paukščiai, gėlės kvepia
Puošdamos Velykų taką.
Vėl pavasaris pas mus.
Laikas puošti margučius…

Lazdijų mokyklos darželio „Vyturėlis“ pedagogės vykdo kasmetinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių bei jų tėvelių kūrybinių darbų parodą „Kai medžiai margučiais pražysta“, skirtą artėjančioms Velykoms. Parodos tikslas – puoselėti tradicijas, ugdyti supratimą apie Šv. Velykas, jų prasmę – teikti kūrybinį džiaugsmą, skatinti dalyvių saviraišką ir kūrybiškumą.

Visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės buvo kviečiamos pasitelkiant savarankiškai pasirinktas savitas kūrybinių darbų atlikimo technikas, išradingai, kūrybiškai, drąsiai eksperimentuojant, sukurti kūrybinių darbų- velykinių margučių, kurie būtų tinkami eksponuoti lauko sąlygomis.

„Kai medžiai margučiais pražysta“ paroda vyksta  mokyklos-darželio „Vyturėlis“ kieme nuo balandžio 11 d. iki balandžio 22 d.
Ačiū tariame visiems dalyviams. Kviečiame apsilankyti parodoje ir pasigrožėti „margučiais pražydusiais“ medžiais.

Organizatoriai