Kada susikalba vaikų ir medžių širdys

Spalio 19-25 dienomis Lietuvoje minima Klimato savaitė.

Šią savaitę mūsų mokykloje-darželyje vyko įvairios veiklos, siekiant ugdyti atsakingą vaikų elgesį.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai žiūrėjo mokomuosius filmukus. Jie sužinojo, kad taupydami vandenį, šilumą, elektros energiją, rūšiuodami atliekas mes visi galime prisidėti prie klimato kaitos išsaugojimo. Juk gamta- visų namai.

Ekskursijų į parką metu, aptarė temą „Švari aplinka-sveika aplinka“, kalbėjo kaip svarbu yra tausoti gamtą, medžius. Suprato, kad turime pradėti kiekvienas nuo savęs. Juk net ir mažiausios pastangos apsaugoti gamtą yra vertingos ir būtinos.

Klimato kaitos savaitę pabaigėme nuotaikingu renginiu „Šoku gamtoje“, džiaugėmės galimybe judėti gryname ore, kartu tausodami aplinką, rūpindamiesi klimato kaita.

1-4 klasių mokiniai taip pat kalbėjo apie švaraus klimato išsaugojimo svarbą, kūrė plakatus „Saugokime Žemę“ ir jais papuošė mokyklos-darželio aplinką.