Judumo savaitė 2

Judumo savaitė #MobilityWeekLazdijai tęsiasi. 2-ą dieną mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas Asta Azlauskienė, Odeta Jaciunskienė Ir Ramunė Žukauskienė mūsų mokyklos-darželio ugdytinius pakvietė atlikti greitojo ėjimo rungtį. Greitasis linksmasis ėjimas „Čia žingsnis, čia du, čia koją dedu“ vyko Lazdijų miesto parko pėsčiųjų takais.

Vedančioji Asta pakvietė vaikučius pasimankštinti kartu su linksmu personažu – bitute Rite. Mokytoja Ramunė papasakojo kas yra greitasis ėjimas. Laikydami klevo lapus rankose ėjome greituoju ėjimu dviračių taku nuo STARTO iki FINIŠO. Pasiekus finišą bitutė Ritė vaikams įteikė po kriaušę, o vaikučiai jai atidavė klevo lapus.

Į grupes sugrįžome puikios nuotaikos, džiaugėmės sportu gryname ore.

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programą Asta Azlauskienė, Odeta Jaciunskienė, Ramunė Žukauskienė