Lapkričio 21 dieną 3 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje „Daržovių paradas”. Pamoka vyko neįprastoje, netradicinėje aplinkoje – kupole. Šios pamokos tikslai – atpažinti ir įvardinti skirtingas daržoves, suprasti daržovių valgymo svarbą bei naudą ir sužinoti kokių vitaminų yra daržovėse.

Integruotos pamokos metu mokiniai tobulino pasaulio pažinimo ir anglų kalbos dalykines kompetencijas, bendrąsias (mokėjimo mokytis) bei socialines (atsakomybę už darbo rezultatus) kompetencijas.

Pamokoje mokiniai dirbo porose ir atliko paskirtas užduotis: surado daržovių paveiksliukų poras, įvardino jas lietuvių – anglų kalbomis. Dėliojo daržovių domino, jungdami  angliškus daržovių pavadinimus su jų  paveiksliukais.

Mokiniai išsiaiškino, kodėl naudinga valgyti daržoves ir kokią įtaką jos turi žmogaus organizmui. Buvo įdomu sužinoti, jog saikingas šešių spalvų daržovių vartojimas būtinas, kad išliktume sveiki, stiprūs, būtų sveikos akys, dantys, kaulai ir širdis. Visi suprato, kad valgyti daržoves svarbu ir naudinga žmogui, nes jos turtingos vitaminais, mikroelementais ir kitomis vertingomis medžiagomis.

Mokiniams buvo paskirtas atlikti praktinis darbas: sukurti lankstinuką “Vitaminai daržovėse”. Jo tikslas – sužinoti, kokių vitaminų yra daržovėse. Lankstinukas parengtas lietuvių – anglų kalbomis.

Pamokos pabaigoje mokiniai įsivertino. Vaikai džiaugėsi atliktais darbais: sužinojo nemažai naujų angliškų daržovių pavadinimų bei pagilino žinias apie jų valgymo svarbą bei naudą ir išsiaiškino, kokių vitaminų yra daržovėse.

Pamoką vedė anglų k. mokytoja Rasa Kardokienė